Паперові квіти "Троянди" для декору та творчості
🔹 У букеті: 12 троянд на ніжці з дроту
🔹 Колір: золотисті
🔹 Матеріал квітки: папір
🔹 Розміри:
- Висота з ніжкою: 8 см
- Діаметр квітки: 1,5 - 1,7 см
Ціна набору з 12 троянд- 17 грн
Ідеально підходять для:
🌹 Оформлення подарункових упаковок
🌹 Декору листівок та альбомів (скрапбукінг)
🌹 Створення вінків, букетів чи інших креативних проектів
💻 Як замовити:
- Додавайте товар до кошика на нашому сайті
- Або пишіть нам у Viber
📦 Доставка: Нова Пошта або Укрпошта – обирайте, що зручно саме вам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Диаметр | 1.5 см |
| Длина | 8 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Материал цветка | Бумага |
| Диаметр цветка | 1.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Цветы |
| Материал | Бумага |
| Количество в упаковке | 12 шт. |
| Вид | Материал |
| Количество предметов в наборе | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 17 ₴/упаковка



