
Бумажные цветы Подсолнечники, 3,5 см набор 10 шт
25 ₴/упаковка
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 16-004
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Паперові квіти "Соняшники" – яскравий акцент для вашого декору
🔹 Квіти із серцевиною з пінопласту – стильний елемент для творчості
🔹 Розміри:
- Стебло: 8 см
- Діаметр квітки: 3,5 см
🔹 Кількість в упаковці: 10 шт
Ціна за упаковку: 25 грн
Ідеально підходять для:
🌻 Самостійного декору
🌻 Оформлення листівок, фоторамок, подарунків
🌻 Створення композицій, вінків чи декорів для інтер’єру
💻 Як замовити:
- Додавайте товар до кошика на нашому сайті
- Або пишіть нам у Viber
📦 Доставка: Нова Пошта або Укрпошта – швидко та зручно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Желтый |
| Материал | Бумага |
| Количество в упаковке | 12 шт |
| Размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Диаметр | 3.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Цветы |
| Состояние | Новое |
| Материал цветка | Бумага |
| Диаметр цветка | 3.5 см |
| Вид | Материал |
| Количество предметов в наборе | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴/упаковка



