
Коляска для кукол , пластиковая 8×5,5×4,5 см голубая
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 08-035-1
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мініатюрна пластикова коляска
📏 Розміри:
- З ручкою: 8×5,5×4,5 см
- Без ручки: 6,5×5,5×4,5 см
💡 Особливості:
- Розбирається на 3 частини для зручності транспортування або використання
- Колеса рухаються, додаючи реалістичності
- Чудовий аксесуар для ляльок, який стане стильним доповненням до ігрового набору
💰 Ціна: 50 грн
Ідеально підходить для декору, святкових заходів, рукоділля або як аксесуар для ляльок. Додайте трішки чарівності до ваших проектів! 🚼✨
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал коляски | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Количество колес в коляске | 4 (шт) |
| Складная конструкция | Да |
| Регулируемая ручка | Нет |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 55 мм |
| Длина | 80 мм |
| Высота | 45 мм |
| размер | 12*5 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴




