
Фотоаппарат для кукол с ремешком аксессуар 4,0*3,0*1,5 см Черный
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 08-037
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
✨Фотоапарат з ремінцем – оригінальний аксесуар для ляльок! ✨
🔑 Ідеально підходить будь якого стилю ляльки – стильний і функціональний.
📸 Особливості:
- У вигляді мініатюрного іграшкового фотоапарата.
- При натисканні на кнопку звучить звук спуску затвора та блимає спалах.
- В комплекті з батарейками.
📐 Розмір: 4,0*3,0*1,5 см ремінець- 23 см
🎨 Колір: чорний
🌍 Країна виробник: Китай.
✨ Прекрасний аксесуар для ляльок та іграшок:
- Стане стильним доповненням для образів авторських ляльок.
- Оригінальна міні-камера виглядає як справжня.
🎁 Ціна: 69 грн.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Высота | 30 мм |
| Упаковка | Полипропиленовый пакет |
| Состояние | Новое |
| Основные | |
| Вид брелка | Универсальный |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Толщина | 50 мм |
| Покрытие | Без покрытия |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴


