
Мини-сумочка для кукол бордовая 5*3,5*2,5 см
67 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 08-003-6
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міні-сумочка для ляльок
👜 Компактна та стильна сумочка для ляльок із якісної екошкіри. Закривається на кнопочку, зручна та вмістка для маленьких аксесуарів.
📏 Розміри:
- Верхня довжина: 5 см
- Нижня довжина: 6 см
- Висота: 3,5 см
- Ширина: 2,5 см
✅ Матеріал: екошкіра
✅ Застібка: кнопка
✅ Ціна: 67 грн
🔹 Ідеальне доповнення до гардеробу будь-якої ляльки!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аксессуары |
| Цвет | Бордовый |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 35 мм |
| Упаковка | Полипропиленовый пакет |
| Персонажи | Monster High |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 67 ₴




