
Очки для кукол и игрушек и домашних животных 9×5,5 см прозрачные пластиковая роговая оправа
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 08-006-3
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Декоративні окуляри для ляльок та домашніх улюбленців
Стильні міні окуляри – ідеальний аксесуар для ляльок, ведмедиків та інших іграшок. Допоможуть створити стильний образ та додати оригінальності! . Вони підходять не лише для ляльок, але й для невеликих тваринок, таких як котики чи собачки, для створення яскравих фото або веселих образів.
Характеристики:
📌 Матеріал: пластик
-
📌 Розмір:
- Ширина окулярів: 9 см
- Довжина дужки: 5,5 см
- Розмір лінзи: 3,2 см
📌 Ціна: 69 грн
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою по всій Україні.
Ці декоративні окуляри підходять для ляльок різного розміру, а також стануть веселим аксесуаром для домашніх улюбленців, які люблять бути в центрі уваги!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аксессуары |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Коричневый |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Диаметр | 32 мм |
| Упаковка | Полипропиленовый пакет |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴



