Декоративні окуляри для ляльок
Стильні міні окуляри – ідеальний аксесуар для ляльок, ведмедиків та інших іграшок. Допоможуть створити стильний образ та додати оригінальності! .
Характеристики:
📌 Матеріал: пластик
-
📌 Розмір:
- Ширина окулярів: 6,5 см
- Довжина дужки: 5,5 см
- Розмір лінзи: 2,2 см
📌 Ціна: 58 грн
Відправляємо Новою Поштою та Укрпоштою по всій Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аксессуары |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Фиолетовый |
| Длина | 65 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Диаметр | 22 мм |
| Упаковка | Полипропиленовый пакет |
| Персонажи | Disney |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 58 ₴




