
Эко-мех под норку для рукоделия ( 40*30 см )
95 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 07-012
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Еко-хутро під норку для рукоділля
📏 Розмір: 40х30 см ( якщо обираєте 2 або більше , хутро йде одним відрізком)
💸 Ціна: 95 грн
🎨 Колір: коричневе
🧵 Основа: трикотаж, не еластичний
Це штучне еко-хутро під норку — чудовий вибір для створення одягу для ляльок, аксесуарів та м'яких іграшок. Завдяки трикотажній основі, матеріал зручний у роботі, зберігає форму і виглядає дуже натурально. Ідеально підходить для творчих проєктів, забезпечуючи тепло та стиль у будь-якому виробі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Том.М |
| Страна производитель | Китай |
| Тип сырья | Искусственное |
| Вид меха | Норка |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 400 мм |
| Высота ворса | 10 мм |
Информация для заказа
- Цена: 95 ₴



