
Наклейки на Хэллоуин | Стикеры Halloween 3,5 см | Стикеры тыква, приведение Декор на Хэллоуин
9 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 39-019
+380 (63) 741-13-50
8097465966🎃 Наклейки Хелловін 3,5 см | Стікери для упаковки, декору, 6 шт 🎃
👻 Опис:
Набір яскравих круглих наклейок з моторошно-крутими дизайнами на Хелловін! Ідеальні для упаковки, святкового декору, оформлення листівок, подарунків або тематичних вечірок.
🔸 Діаметр: 3,5 см
🔸 В комплекті: 6 шт
🔸 Ціна: 9 грн/лист
🔸 Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
📌 Підходять для:
✔️ Магазинів hand-made
✔️ Декору подарункової упаковки
✔️ Святкових тематичних вечірок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тематика изделия | Новый год, Рождество |
| Количество наклеек в наборе | 6 шт |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Диаметр | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Бумага |
| Материал | Бумага |
| Форма | Круглая |
Информация для заказа
- Цена: 9 ₴



