
Бантики из атласной ленты 3*1,5 см ( набор 5 шт ) коралловый цвет
7,50 ₴/упаковка
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 36-013-1
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мініатюрні бантики з атласної стрічки
🔹 Розмір: 3*1,5 см
🔹 Ціна: 5 шт – 7,50 грн
Чудове доповнення для декору! 💐
Ці бантики ідеально підходять для:
✅ Оформлення святкових листівок, коробок та подарунків
✅ Створення аксесуарів для ляльок або рукоділля
✅ Прикраси для скрапбукінгу, вінків, брошок
🔸 Різноманітні кольори дозволяють підібрати ідеальний варіант для вашого проєкту.
Додайте елегантності та оригінальності своїм роботам! 🧵✨
Замовляйте прямо зараз і перетворіть ідеї в реальність. 💛
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Розовый |
| Применение | Рукоделие |
| Материал цветка | Ткань |
| Материал листьев | Ткань |
| Размеры | |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Тканевые цветы |
| Материал | Текстиль |
| Количество в упаковке | 5 шт. |
| Форма | Треугольная |
| Особенность материала | Непрозрачный |
| Размер | Средний |
| Высота | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7,50 ₴/упаковка


