Біле хутро з довгим ворсом для рукоділля
📏 Розмір: 30*23 см ( +- 1-2 см погрішності на порізку)
Ворс : 4-5 см ніжний , м'який
💸 Ціна: 55 грн
🎨 Колір: білий
🧵 Основа: трикотаж, не еластичний
Щільність - 360 г/м2
Це штучне біле хутро — чудовий вибір для створення волосся для ляльок, гномів та інших декоративних елементів
Завдяки трикотажній основі, матеріал зручний у роботі, зберігає форму і виглядає дуже натурально.
При кратному замовленні хутро йде цілим відрізком
Відправлення Новою та Укрпоштою
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Искусственный мех |
| Ширина | 230 см |
| Длина | 330 см |
| Цвет | Белый |
| Основные | |
| Тип сырья | Искусственное |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Искусственный мех |
| Ворс | 8 см |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴




