
Люверсы 3.5*1.5*3 мм внутренний диаметр 1.5 мм набор 10 шт Золото
10 ₴/упаковка
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 14-021-1
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Люверс 3.5*1.5*3 мм внутрішній діаметр 1.5 мм набір 10 шт Золото
🔹 Розміри:
-
Зовнішній діаметр – 3,5 мм
-
Внутрішній діаметр – 1,5 мм
-
Висота – 3 мм
🔹 Матеріал: Метал із золотистим покриттям
🔹 Призначення: Використовуються для оформлення отворів у тканині, шкірі, картоні, взутті, аксесуарах, виробах ручної роботи.
🔹 Ціна: 10 грн за 10 шт.
📦 Відправка по Україні Новою та Укрпоштою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Блочки/Люверсы |
| Применение | Швейная фурнитура |
| Материал | Металл |
| Цвет | Золотистый |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Размеры | |
| Длина | 3 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Диаметр | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 ₴/упаковка



