
Лоток для алмазной вышивки мозаики зелений 9×4,8×1 см для страз и бисера
7 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 43-004
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лоток для алмазної вишивки мозаїки зелений 9×4,8×1 см для стразів та бісеру
Пластиковий лоток для зручного розміщення стразів, бісеру або інших дрібних елементів при алмазній вишивці або мозаїці. Завдяки борозенкам елементи легко рівняються, що пришвидшує процес роботи. Яскравий зелений колір та легкий пластик — практичний інструмент для кожного майстра!
📏 Розмір: 9 × 4,8 × 1 см
🎨 Колір: Зелений
💰 Ціна: 7 грн
Відправлення Новою та Укрпоштою кожен день
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Назначение | Для бисера/бусин |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Высота | 10 мм |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 7 ₴

