
Мини котелок для куклы 3 см | казан ведьмы, декор на Хеллоуин, аксессуар
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Готово к отправке
- Код: 08-070
+380 (63) 741-13-50
8097465966У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мініатюрний котелок для ляльки — стильний аксесуар для декору та рукоділля. Чудово підходить для створення атмосфери Хеловіну, ігрових сценок або оформлення подарункових композицій.
-
Розмір: 3 × 3 см (з ручкою – 3,4 × 3 см)
-
Матеріал: пластик
-
Легкий та зручний, з ручкою
-
Висока деталізація, гарно виготовлений
Ідеально підходить для:
-
декору на Halloween;
-
ігор з ляльками (Барбі, Монстер Хай, Блайз тощо);
-
рукоділля та флористики;
-
фотозон і сувенірів.
Ціна: 25 грн/шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аксессуары |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Оранжевый |
| Длина | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Высота | 34 мм |
| Упаковка | Полипропиленовый пакет |
| Персонажи | Monster High |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴



